Seichim reiki

Seichim je systém Reiki, který používali staří Egypťané. Zasvěcení do systému přináší trochu jinou energii, než klasické Reiki a pomůže Vám při léčení. Není potřeba vědomě přepínat mezi klasickou Reiki energií a Seichim. Toto se děje automaticky a samo, když je to potřeba, ale můžete si Seichim vědomě vybrat, pokud Vám to intuice radí. Seichim používá tradiční symboly Reiki s několika dalšími. Můžete je kdykoliv použít.

Seichim znamená “Síla sil „.Seichim patří do skupiny systému, které používají léčení energií a osobní transformaci a byla vytvořena z originální praxe Patricka Zeiglera v roce 1980. Patrick říká, že se mu podařilo se nepozorovaně dostat do Velké Pyramidy a zůstat tam přes noc v roce 1979 nebo 1980. Popis jeho zážitků z pyramidy je velice shodný s dalšími dvěma zážitky lidí, kteří dostali povolení od Egyptské vlády, aby mohli strávit noc V pyramidě. Patrick říká, že byl zasažen velice silnou energií. Ve velmi krátkém čase byl zasvěcen Súfijským mistrem v Khartoum. Když se vrátil do USA, tak studoval Reiki u Barbary Weber Ray.

Seichim je tedy kombinace pyramidální energetické zkušenosti, súfijským posílením a Reiki. Této energii se říká Seichim. Toto jméno systém dostal od ducha jménem “Marat“, který navštívil Patrickova přítele.

Seichim je léčivý systém a není Reiki moc podobný. Byla to energie stažená z bezbřehého zdroje vesmíru. O Seichim se říká, že je to energie živoucího světla. Může být zpřístupněna několika způsoby. Některé systémy se věnují vyladěním a některé iniciacím (zasvěcením). Některé mají symboly a některé ne, nebo jsou na volbě člověka. Systém změnil skoro každého, kdo s ním přišel do kontaktu na jakoukoliv dobu. O energii se říká, že má transformační povahu. Je používána jak na léčení, tak na zrychlení osobního růstu a pomoc při hledání osobního pravého potenciálu.

V prvním stupni se naučíte pracovat s těmito symboly

 • co nám pomáhá v sobě přijmout vše, čemu se vyhýbáme, abychom odstranili kruhy ve kterých se neustále pohybujeme
 • abychom si uvědomili svůj vlastní potenciál a uměli ho realizovat
 • připojuje nás ke kolektivnímu vyššímu vědomí a umožňuje celistvěji chápat nejen náš svět a jeho fungování, ale i ostatní dimenze
 • propojuje nás s Bohem v našem nitru a pomáhá nám ho projevit na všech úrovních našeho bytí
 • působí na problémy ohledně duality, propojuje mužskou a ženskou energii a dovoluje jim fungovat jako jin a jang
 • dostává nás do kontaktu s Universální léčivou energií

Již od 1. stupně Seichim můžete pracovat na dálku.

Ve druhém stupni se naučíte pracovat s těmito symboly

 • na dodání energie do místa velmi silné blokády
 • umožňuje lepší ukotvení na Zemi, ale zároveň nás spojuje s Boží energií, pomáhá vyrovnat obě hemisféry
 • přináší radost ze života a poznání, že učit se je legrace, působí blahodárně na nemoci spojené s inteligencí (pomáhá při autismu)
 • přináší radost ze života a poznání, že učit se je legrace, působí blahodárně na nemoci spojené s inteligencí (pomáhá při autismu)
 • pročišťuje kontakt s Vyšším Já a všemi astrálními bytostmi, řeší problémy spojené s představivostí a vizemi, odbourává toxiny z těla a je vhodný k odstraňování příčin vzniku nádorů a myomů
 • pomáhá při meditaci odpoutat se z těla, pomáhá ze života vyloučit vše, co se dere ven a my to nejsme zatím schopni identifikovat (vytáhne to na povrch), také přivádí do kontaktu s Archanděly
 • pomáhá vidět svoje problémy a lépe jim porozumět

 

 Předpoklad: pro 1.stupeň není žádný,pro mista učitele,musíte být učitel v Usui systému