Ra-Sheeba

Ra-Sheeba je energie, která je několikanásobně silnější než reiki a nedá se vlastně ani pořádně popsat, protože se musí prožít. Je to energie božstev egyptského panteonu: tedy Boha Slunce Ra, bohyně Isis aj. božstev, mistrů tzv. Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a také dračích průvodců. 

Ra = zdroj z centra Velkého centrálního slunce
x
Sheeba = kreativní, sexuální a léčivá energie, která nám ukazuje cestu k Ra

Ra-Sheeba je příliv "světla" do našeho těla i duše. Léčení s Ra-Sheebou probíhá působením na čakry, mění naše elektromagnetické pole, DNA, zvyšuje nám vibrace a světlo ve všech tělech. Účinek je však víc než hmatatelný a bude ji cítit dokonce i skeptik, který za jiných okolností "necítí" účinek terapie. 

Faraon, který v dávných dobách Ra-Sheebu ovládal, zemřel poměrně mlád - a nestačil předat zasvěcencům a "strážcům" Ra-Sheeby zasvěcovací rituál. A proto, jak strážci postupně umírali, mizela i možnost uchovat tuto energii pro další časy.

Vibrace naší planety, kolektivní vibrace lidstva i Universa, se již natolik zvýšily, že jsme opět připraveni přijmout potřebný vibrační stupeň, který nám opět umožňuje tuto silnou energii přijmout a s ní také pracovat. 

Nyní se opět vrátili tito strážci na scénu života, opět připraveni držet tuto energii. Tentokrát bude od mnohých udržena a bude cennou podporou pro stav duchovního "vzestupu".  

Po zasvěcení se vám změní komplet všechny barvy aury na zlatou, bílou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti zasvěcence zvýšením vibrací ve všech tělech, mění se i DNA a zvyšují se spirituální schopnosti zasvěcence.

Energie Ra-Sheeba je velmi silná! Proto do ní mohou být zasvěceni pouze vícenásobní Mistři/učitelé nebo ti, kteří mají skutečně velmi vysoké vibrace. Intenzita a síla Ra-Sheeba energie je obrovská - a jenom Ti, kteří mají mistrovské vibrace ji mohou snést a pracovat s ní. I mnoha Mistrům se po zasvěcení dělá z její síly a razance fyzicky špatně.

Předpoklad:mistr Usui+Karuna+Kundalini